LAKIERNIA PROSZKOWA 

MK-King Lakiernia Proszkowa

+48 796 348 958 

Lakiernia i malarnia proszkowa - Grudziądz, Toruń, kujawsko pomorskie

Jako jako profesjonalna lakiernia proszkowa i jedna z nielicznych firm w Polsce,  MK-KING oferuje wysokiej jakości malowanie proszkowe gabarytów i malowanie proszkowe wielkogabarytowe. Lakiernia proszkowa MK-KING dzięki zadziwiająco dużej powierzchni malarni, umożliwia specjalistyczne malowanie proszkowe i tym samym błyskawiczne pokrycie elementów o większych rozmiarach, gwarantując profesjonalizm i dokładność wykonania.

Jakiej wielkości powierzchnie jesteśmy w stanie pokryć?

Lakiernia proszkowa MK-KING posiada Nowoczesny park maszynowy pozwalający na malowanie proszkowe wielkogabarytowe powierzchni o dużych rozmiarach, które wymagają od lakierni specjalistycznych rozwiązań. Lakiernia proszkowa MK-KING jest w posiadaniu wysoko rozwiniętych technologicznie urządzeń umożliwiających malowanie proszkowe elementów do 12400 mm długości, 2000 mm szerokości i 2900 mm wysokości. Powierzchnie takiej wielkości zwykle nie mieszczą się w zwykłych pracowniach lakierniczych, dlatego lakiernia proszkowa MK-KING zadbała o to, aby umożliwić wszystkim klientom najdogodniejsze rozwiązania, udostępniając im tym samym możliwość realizacji malowania wielkogabarytowego na terenie jej lakierni.

Jak wygląda proces malowania wielkogabarytowego?

Malowanie proszkowe wielkogabarytowe składa się z paru poszczególnych etapów. Po dokładnym oczyszczeniu powierzchni przeznaczonej do lakierowania, opartym zwykle na piaskowaniu, sodowaniu lub szkiełkowaniu, element zostaje przekazany do zautomatyzowanego procesu mycia i odtłuszczania i nakładania powłoki antykorozyjnej oraz suszenia, a następnie pokrycia farbą proszkową, co odbywa się w specjalnie przeznaczonej do tego dużej kabinie, którą posiada malarnia proszkowa MK-KING.

Następnie, malowana powierzchnia wprowadzana zostaje do pieca wielkogabarytowego, gdzie farba, posiadająca jeszcze postać proszku przyklejonego do materiału, ulega roztopieniu, tworząc gładką i lśniącą powierzchnię. Cały proces przypadający na malowanie proszkowe gabarytów przebiega w warunkach wysoko kontrolowanych, pod okiem profesjonalistów, którzy starannie dbają o każdy szczegół wykonywanych usług.

Malowanie proszkowe należy do najbardziej znanych metod pokrywania szerokich powierzchni, dzięki gwarantowanym efektom trwałości i wysokiej jakości powłoki. Elementy malowane tą techniką gwarantują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, pozostając jednocześnie bardzo prostym do utrzymywania w czystości. Lakiernia proszkowa MK-KING zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o dopracowanie każdego elementu malowanej powierzchni, starannie i równomiernie pokrywając ją w celu uzyskania gładkiej powłoki.

 

Dlaczego warto wybrać MK-KING?

Malarnia proszkowa MK-KING każde zlecenie dopasowuje indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klienta. Jako zespół specjalistów dokładnie analizujemy jego wymagania, aby móc w pełni zrealizować wszystkie oczekiwania dotyczące efektu finalnego, zwłaszcza zajmując się wielkimi konstrukcjami przypadającymi na malowanie proszkowe gabarytów. Lakiernia proszkowa MK-KING zapewnia najwyższą jakość usług - do każdego wykonywanego elementu podchodzimy zachowując równie wysoki profesjonalizm, a pracownicy przeprowadzający zabiegi jak malowanie proszkowe, po latach doświadczeń i zdobywanych kwalifikacjach, gwarantują świetne rezultaty.

Malarnia proszkowa MK-KING korzystamy z farb najwyższej jakości, opartych na gamie kolorystycznej RAL - umożliwiając tym samym  klientowi wybór koloru docelowego z tzw. ralownika, aby finalny efekt był w pełni zgodny z określonymi wcześniej oczekiwaniami dotyczącymi aspektów wizualnych.

Malowanie proszkowe wielkogabarytowe, jak i wszystkie inne usługi z naszej oferty, przeprowadzane są za pomocą najwyższej klasy narzędzi wykorzystujących najnowsze rozwiązania technologiczne, które zapewniają nieskazitelne efekty pracy, utrzymujące się przez wiele kolejnych lat.

Lakiernia proszkowa MK-KING współpracuje w firmami z wielu rejonów Polski: zgłaszają się do nas klienci poszukujący profesjonalnych usług jak malowanie proszkowe wielkogabarytowe z Torunia, Grudziądza, czy malowanie proszkowe wielkogabarytowe z Bydgoszczy oraz ogólnie województwa kujawsko pomorskiego, ale też i  wielu innych rejonów Polski. Nasza dogodna lokalizacja sprawia, że dojazd do nas zawsze przebiega w sposób bezproblemowy, nie tylko dla mieszkańców miast jak Bydgoszcz, Grudziądz, czy Toruń, ale ogólnie licznych miejscowości województwa kujawsko pomorskiego, a wszystkie realizacje wykonywane są w sposób błyskawiczny i niezwykle efektowny.

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY