LAKIERNIA PROSZKOWA 

MK-King Lakiernia Proszkowa

+48 796 348 958 

Wysoka jakość lakierowania - Jabłonowo Pomorskie, Wabrzeźno

MK-King gwarantuje imponujący efekt lakierowania proszkowego na przedmiotach gabarytowych

Dysponujemy możliwością obróbki chemicznej i malowania proszkowego elementów do 12000 mm długości, 2000 mm szerokości i 2500 mm wysokości. 

W obecnej chwili posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam na świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie malowania proszkowego. Nowoczesna lakiernia proszkowa pozwala na wysokojakościowe malowanie nawet skomplikowanych detali. Kładziemy duży nacisk na proces przygotowania powierzchni do malowania. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami technologii i sprzętu. Pracujemy na sprzęcie firmy WAGNER, który jest wiodącym producentem wysokorozwiniętych technologicznie urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami proszkowymi. Specjalizujemy się w lakierowaniu proszkowym elementów aluminiowych, stalowych oraz ocynkowanych. Krótkie terminy wykonania usługi, wysoka jakość i konkurencyjna cena to nasze atuty.

Dlaczego warto malować proszkowo?

Produkty malowane proszkowo są odporne na zużycie mechaniczne oraz są łatwe do czyszczenia. Taka metoda pokrywania metali charakteryzuje się znacznie dłuższą żywotnością powłoki malarskiej w przeciwieństwie do lakierów tradycyjnych (ciekłych). Farby proszkowe gwarantują ponadto powłoki gładkie, bez spękań, zacieków, pęcherzyków i zmarszczeń, a w procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników. Wycenę wykonania usługi wykonamy po ustaleniu zakresu prac. Zapraszamy firmy z branży metalowej, producentów ogrodzeń i bram, konstrukcji stalowych i aluminiowych, renowatorów motocykli, samochodów, felg oraz elementów dekoracyjnych. Gwarantujemy wymierne korzyści płynące ze stałej współpracy z naszą firmą. Mile widziani są również klienci indywidualni. 

Przeczytaj więcej