Lakiernia proszkowa ,Grudziądz,Brodnica,Wąbrzezno,Bydgoszcz | Lakierowanie proszkowe Bydgoszcz

 

 MK-KING gwarantuje imponujący efekt lakierowania proszkowego na przedmiotach wielkogabarytowych.

Dysponujemy możliwością obróbki chemicznej i malowania proszkowego elementów do 12400 mm długości, 2000 mm szerokości i 2900 mm wysokości.

Nasza lakiernia proszkowa niedaleko Bydgoszczy, Gdańska  i Torunia wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy, pozwalający na świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie lakierowania proszkowego. Nowoczesna lakiernia  umożliwia wysokojakościowe malowanie szczegółowych detali, a nacisk, jaki kładziemy na przygotowanie powierzchni i wykonanie każdego kolejnego etapu gwarantuje najwyższej klasy efekty i nieskazitelną powierzchnię lakieru.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami technologii i sprzętu. Pracujemy na urządzeniach firmy WAGNER, wiodącego producenta wysoko rozwiniętych technologicznie urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami proszkowymi. Specjalizujemy się w lakierowaniu proszkowym elementów aluminiowych, stalowych oraz ocynkowanych. Gwarantujemy krótkie terminy wykonania usługi, wysoką jakość i konkurencyjną cenę.

Dlaczego warto skorzystać z lakierni proszkowej?

Produkty lakierowane proszkowo są odporne na zużycie mechaniczne oraz niezwykle łatwe do czyszczenia. Taka metoda pokrywania metali pozwala na znacznie dłuższą żywotnością powłoki malarskiej w porównaniu do lakierów tradycyjnych (ciekłych). Ponadto, farby proszkowe gwarantują powłoki gładkie - bez spękań, zacieków, pęcherzyków i zmarszczeń. W procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników i rozcieńczalników, co sprawia, że jest to rozwiązanie ekologiczne i przyjazne dla natury. Wycenę wykonania usługi wykonamy po ustaleniu zakresu prac i dokładnego planu działania.

Do MK-KING zapraszamy firmy z branży metalowej, producentów ogrodzeń i bram, konstrukcji stalowych i aluminiowych, renowatorów motocykli, samochodów, felg oraz elementów dekoracyjnych. Mile widziani są również klienci indywidualni. Naszym klientom gwarantujemy najwyższe korzyści płynące ze stałej współpracy z naszą firmą.

 

Na czym polega lakierowanie proszkowe?

 

Przeprowadzany przez MK-KING proces lakierowania proszkowego w okolicach Bydgoszczy, Gdańska i Torunia może zostać podzielony na kilka etapów. Pierwszym krokiem jest staranne przygotowanie powierzchni do lakierowania - dokładne oczyszczenie powierzchni zapewni odpowiednią przyczepność i trwałość lakieru. W proces czyszczenia wlicza się także odtłuszczanie powierzchni i zabezpieczenie antykorozyjne. Wykonanie tego etapu posiada niezwykle wysoki wpływ na ostateczną jakość efektu finalnego, dlatego przywiązujemy do niego wysoką wagę, a nasi doświadczeni pracownicy dokładają najwyższych starań, by pozbyć się wszystkich, nawet pozornie niewidocznych dla oka zabrudzeń. Pozwala to na gwarancję gładkiej powłoki lakieru, na której nie znajdą się żadne nierówności.

Kolejnym etapem jest już lakierowanie proszkowe, czyli nałożenie pierwszej warstwy lakieru na starannie przygotowaną wcześniej powierzchnię. Lakier w postaci proszku rozprowadzany jest po materiale przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń natryskowych, pozwalających na wysoką dokładność i równomierność. W tym kroku nie używamy wody - jest to jedna z niewątpliwych zalet lakierowania proszkowego. Farba osadza się na powierzchni dzięki siłom elektrostatycznym - proszek błyskawicznie przyczepia się do uziemionego wcześniej materiału.

Ostatnim krokiem jest utwardzenie farby. Elementy pokryte lakierem ogrzewane są do wysokiej temperatury, sięgającej 180-200°C. Powłoka ulega stopieniu, tworząc równą i gładką powierzchnię, a następnie zostaje utwardzona, gwarantując lata imponujących efektów.

Jakie powierzchnie można lakierować proszkowo?

Metoda lakierowania proszkowego najwyższą popularność uzyskała w firmach wykorzystujących konstrukcje i elementy stalowych. Uważa się także, że technika ta stanowi najbardziej efektywny sposób na uzyskanie gładkiej powierzchni lakieru metalu i aluminium. Wykorzystywana jest przede wszystkim w branży motoryzacyjnej w celu pokrywania części samochodów, motorów, felg i elementów dekoracyjnych. Do klientów MK-KING należą także osoby, które zamierzają zmienić kolor lub dokonać renowacji bramy wjazdowej, ogrodzeń, a także wielu innych konstrukcji metalowych.

Dzięki wielkiej powierzchni naszej lakierni proszkowej w okolicach Bygdoszczy, Gdańaska i Torunia, umożliwiamy wykonanie usług na elementach wielkogabarytowych - rozmiar nie stanowi dla nas żadnej przeszkody.

Gdzie można wykonać lakierowanie proszkowe?

Lakiernię proszkową MK-KING znaleźć można w Książkach, w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki dostępowi do urządzeń lakierniczych najwyższej klasy, możemy zagwarantować wszystkim naszym klientom najlepszej jakości efekty, a nałożony przez naszych doświadczonych pracowników lakier będzie mógł cieszyć oko swoją gładką powierzchnią i połyskiem.

Dogodna lokalizacja firmy MK-KING sprawia, że często gościmy klientów poszukujących lakierni proszkowej z Bydgoszczy czy też lakierni proszkowej z Torunia. Wykonujemy także usługi lakierowania proszkowego dla klientów z Gdańska oraz Grudziądz i wielu innych rejonów Polski.