Malowanie ,GABARYTÓW wielkogabarytowe, Toruń,Grudziadz,Wąbrzezno, Bydgoszcz | MK-King

Jako jedna z nielicznych lakierni proszkowych w Polsce, firma MK-KING oferuje wysokiej jakości malowanie ,gabarytów ,wielkogabarytowe. Dzięki zadziwiająco dużej powierzchni malarni, umożliwiamy błyskawiczne pokrycie elementów o większych rozmiarach, gwarantując profesjonalizm i dokładność wykonania.

Jakiej wielkości powierzchnie jesteśmy w stanie pokryć?

Nowoczesny park maszynowy w MK-KING pozwala na malowanie wielkogabarytowe powierzchni o dużych rozmiarach, które wymagają od lakierni specjalistycznych rozwiązań. Jesteśmy w posiadaniu wysoko rozwiniętych technologicznie urządzeń umożliwiających malowanie proszkowe elementów do 12400 mm długości, 2000 mm szerokości i 2900 mm wysokości. Powierzchnie takiej wielkości zwykle nie mieszczą się w zwykłych pracowniach lakierniczych, dlatego zadbaliśmy o to, by umożliwić naszym klientom najdogodniejsze rozwiązania, udostępniając im możliwość wykonania malowania wielkogabarytowego w lakierni MK-KING.

Jak wygląda proces malowania wielkogabarytowego?

Malowanie wielkogabarytowe składa się z paru poszczególnych etapów. Po dokładnym oczyszczeniu powierzchni przeznaczonej do lakierowania, opartym zwykle na piaskowaniu, sodowaniu lub szkiełkowaniu, element zostaje przekazany do zautomatyzowanego procesu mycia i odtłuszczania i nakładania powłoki antykorozyjnej ,suszenia a następnie pokrycia farbą proszkową, co odbywa się w specjalnie przeznaczonej do tego dużej kabinie.

Następnie, malowana powierzchnia wprowadzana zostaje do pieca wielkogabarytowego, gdzie farba, posiadająca jeszcze postać proszku przyklejonego do materiału, ulega roztopieniu, tworząc gładką i lśniącą powierzchnię. Cały proces malowania gabarytów przebiega w warunkach wysoko kontrolowanych, pod okiem profesjonalistów, którzy starannie dbają o każdy szczegół wykonywanych usług.

Malowanie proszkowe należy do najbardziej znanych metod pokrywania szerokich powierzchni, dzięki gwarantowanym efektom trwałości i wysokiej jakości powłoki. Elementy malowane tą techniką gwarantują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, pozostając jednocześnie bardzo prostym do utrzymywania w czystości. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy dbają o dopracowanie każdego elementu malowanej powierzchni, starannie i równomiernie pokrywając ją w celu uzyskania gładkiej powłoki.

Dlaczego warto wybrać MK-KING?

Każde zlecenie dopasowujemy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klienta. Dokładnie analizujemy jego wymagania, by móc w pełni wypełnić wszystkie jego zalecenia dotyczące efektu finalnego, zwłaszcza zajmując się wielkimi konstrukcjami podczas malowania gabarytów. Zapewniamy najwyższą jakość usług - do każdego wykonywanego elementu podchodzimy zachowując równie wysoki profesjonalizm, a pracownicy przeprowadzający zabiegi, po latach doświadczeń i zdobywanych kwalifikacjach, gwarantują świetne rezultaty.

Korzystamy z farb najwyższej jakości, opartych na gamie kolorystycznej RAL - umożliwiamy klientowi wybór koloru docelowego z tzw. ralownika, aby finalny efekt był w pełni zgodny z określonymi wcześniej oczekiwaniami dotyczącymi aspektów wizualnych.

Proces malowania wielkogabarytowego, jak i wszystkie inne usługi z naszej oferty, przeprowadzane są za pomocą najwyższej klasy narzędzi wykorzystujących najnowsze rozwiązania technologiczne, które zapewniają nieskazitelne efekty pracy, utrzymujące się przez wiele kolejnych lat.

Współpracujemy w firmami z wielu rejonów Polski: zgłaszają się do nas klienci poszukujący profesjonalnych usług malowania wielkogabarytowego z Torunia czy malowania wielkogabarytowego z Bydgoszczy i wielu innych rejonów Polski. Nasza dogodna lokalizacja sprawia, że dojazd do nas zawsze przebiega w sposób bezproblemowy, a wszystkie realizacje wykonywane są w sposób błyskawiczny i niezwykle efektowny.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY